Sundt-Hansen, Carl(1841-1907)
Et bondeinteriør
Olje på plate
50x42
Signert ned på midten: Sundt Hansen
Påtegnet på baksiden av platen: "Carl Sundt Hansen: Frein Hardanger 1879."
Vurdering
Tilslag NOK 27 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
c20f4 | 14.06.2023 08:42:35 | NOK 27 000 |