Nettauksjon 1. juni – 14. juni 2023
Sundt-Hansen, Carl(1841-1907)
Et bondeinteriør

Olje på plate
50x42
Signert ned på midten: Sundt Hansen

Påtegnet på baksiden av platen: "Carl Sundt Hansen: Frein Hardanger 1879."

Vurdering

Tilslag NOK 27 000
BudgiverTidspunktBeløp
c20f414.06.2023 08:42:35NOK 27 000