Bergslien, Nils(1853-1928)
Et frieri 1915
Olje på lerret
68x94
Signert og datert nede t.v.: N. Bergslien 1915
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 600–5 500EUR 3 400–5 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
68x94
Vurdering