Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1980
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.v.: .Th. Heramb 80
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 600–5 500EUR 3 400–5 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
81x65
Vurdering