Picasso, Pablo(1881-1973)
Figure
Litografi
Motivet: 65x50
Signert nede t.h.: Picasso
Datert i platen nede t.h.: 4.3.49.
Nummerert nede t.v.: 40/50
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 100–13 700EUR 8 500–12 700
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000