Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Røros 1901
Olje på lerret
100x130
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1901
Kunstnernes Hus, Oslo "Thorvald Erichsen" 20. mars -26. april 1959, kat.nr. 40 med tittel "Høyfjell, Røros"
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 9 100–13 700EUR 8 500–12 700
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000