Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Aften
Olje på lerret
132x190
Signert nede t.v.: Amaluds Nielsen
Påtegnet på baksidsen, på blindrammen: "Aften af Amaldus Nielsen ad. Kristiania"
Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 13 700–18 200EUR 12 700–17 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2023 kl 18:00