Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Blom, Kenneth(1967-)
Museum 2 2014

Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.v.: Blom 14

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

"I 2014 åpnet jeg i mitt New York galleri. I denne perioden beholdt jeg de klare flatene for å underbygge en stram komposisjon. Fargene er nå mere dempet, men tematikken er den samme. En, to til tre mennesker i frivillig isolasjon. Muligens ensomme, men ikke nødvendigvis en tristesse.." -Kenneth Blom