Blom, Kenneth(1967-)
Museum 2 2014
Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.v.: Blom 14
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Olje på lerret
130x150
Vurdering
"I 2014 åpnet jeg i mitt New York galleri. I denne perioden beholdt jeg de klare flatene for å underbygge en stram komposisjon. Fargene er nå mere dempet, men tematikken er den samme. En, to til tre mennesker i frivillig isolasjon. Muligens ensomme, men ikke nødvendigvis en tristesse.." -Kenneth Blom