Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Vask

Olje på lerret
61x51
Signert noe utydelig nede t.v.: A E

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 115 000