Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Bleken, Håkon(1929-)
Traumatisk selsskapsscene (Spor)

Fargelitografi
Arket=Motivet: 76x56
Signert nede t.h.: Håkon Bleken

Nummerert nede t.v.: 34/100

Uinnrammet

Vurdering

Tilslag NOK 3 200
BudgiverTidspunktBeløp
27dee04.12.2023 14:20:22NOK 3 000
fda8906.12.2023 17:54:48NOK 3 200