Bleken, Håkon(1929-)
Traumatisk selsskapsscene (Spor)
Fargelitografi
Arket=Motivet: 76x56
Signert nede t.h.: Håkon Bleken
Nummerert nede t.v.: 34/100
Uinnrammet
Vurdering
Tilslag NOK 3 200
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
27dee | 04.12.2023 14:20:22 | NOK 3 000 |
fda89 | 06.12.2023 17:54:48 | NOK 3 200 |