Komposisjon 1998
Litografi
Lysmål: 36x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 98
Vurdering
Tilslag NOK 2 600
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
7c82b | 08.12.2023 15:58:13 | NOK 2 000 |
4426f | 08.12.2023 16:30:04 | NOK 2 200 |
7c82b | 08.12.2023 15:58:13 | NOK 2 400 |
ef54d | 08.12.2023 22:26:31 | NOK 2 600 |