Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Komposisjon 1998

Litografi
Lysmål: 36x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 98

Vurdering

Tilslag NOK 2 600
BudgiverTidspunktBeløp