Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Nesch, Rolf (1893-1975)
Fra Hamburg 1922

Blyant og akvarell på papir, lysmål
30x45
Signert og datert nede t.h.: Rolf Nesch 22

Vurdering