Nesch, Rolf(1893-1975)
Fra Hamburg 1922
Blyant og akvarell på papir, lysmål
30x45
Signert og datert nede t.h.: Rolf Nesch 22
Vurdering
Tilslag NOK 8 500
30x45
Vurdering