Dahl, Johan Christian(1788-1857)
Utsikt over Mårelven ved Tinn 1835
Olje på lerret
40x49,5
Signert nede på midten: Dahl 1835.
Bang 783
Proveniens:
Jytte og Terje Gulbrandsen
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 300 000