Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Dahl, Johan Christian(1788-1857)
Utsikt over Mårelven ved Tinn 1835

Olje på lerret
40x49,5
Signert nede på midten: Dahl 1835.

Bang 783

Proveniens:

Jytte og Terje Gulbrandsen

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 300 000