Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Skogslandskap med figurer 1942

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Ekeland -42

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00