Picasso, Pablo(1881-1973)
Figure
Litografi
Motivet: 65x50
Signert nede t.h.: Picasso
Datert i platen nede t.h.: 4.3.49.
Nummerert nede t.v.: 40/50
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000