Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Sentimental reise 2006

Olje på lerret
146x119
Signert nede på midten: K. Nupen
Signert og datert på baksiden, på lerretet: K. Nupen 2006

Påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00