Nupen, Kjell(1955-2014)
Litografi
Arket=Motivet: 76x54
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Påtegnet nede t.h.: e.a
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
4f7ee | 08.12.2023 21:45:07 | NOK 3 000 |
Litografi
Arket=Motivet: 76x54
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Påtegnet nede t.h.: e.a
Vurdering