Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Nupen, Kjell(1955-2014)

Litografi
Arket=Motivet: 76x54
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Påtegnet nede t.h.: e.a

Vurdering

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
4f7ee08.12.2023 21:45:07NOK 3 000