Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Nupen, Kjell(1955-2014)

Litografi
Motivet: 52x40
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Nummerert nede t.v.: 36/80

Vurdering

Tilslag NOK 4 000
BudgiverTidspunktBeløp
4eb7d05.12.2023 13:29:51NOK 4 000