Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Skoglandskap med vann

Blyant på papir
36x53
Usignert.

Påtegnet nede t.v.: Av maleren J.F. Eckersberg bevidnes J.F. Eckersberg jr. Stemplet nede på arket: J. Eckersberg Kristiania.

Vurdering

Tilslag NOK 1 500