Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Skoglandskap med vann

Blyant på papir
36x53
Usignert.

Påtegnet nede t.v.: Av maleren J.F. Eckersberg bevidnes J.F. Eckersberg jr. Stemplet nede på arket: J. Eckersberg Kristiania.

Vurdering