Wold, Roar(1926-2001)
Rød komposisjon (1970)
Olje på lerret
80x100
Signert på baksiden, på lerretet: Roar Wold
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 700–6 600EUR 4 300–6 100
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 85 000
Olje på lerret
80x100
Vurdering