Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Wold, Roar(1926-2001)
Rød komposisjon

Olje på lerret
80x100
Signert på baksiden, på lerretet: Roar Wold

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00