Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Appel, Karel(1921-2006)
Rytter

Litografi
76x56
Signert nede t.v.: Appel

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 7 000
BudgiverTidspunktBeløp