Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1970
Serigrafi, lysmål
61x51
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70.
Nummerert nede t.v.: 37/265.
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Serigrafi, lysmål
61x51
Nummerert nede t.v.: 37/265.
Vurdering