Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Nerdrum, Odd(1944-)
Henny Moan

Olje på lerret
87x74
Signert nede t.h.: ON

Kunstnerforbundet, Oslo 11.-24.11.1970, kat.nr. 11

Vurdering

Tilslag NOK 45 000
BudgiverTidspunktBeløp
4c5bc10.06.2024 13:37:35NOK 45 000