Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Stang, Jo(1936-1998)
Luftlek for 2 1995

Akvarell på papir
Lysmål: 29x20
Signert og datert nede t.v.: Jo Stang. 1995

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Kunstnerforbundet, Oslo. Oktober 1995, kat.nr. 20

Vurdering
NOK 2 000