Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Kleiva, Per(1933-2017)
Norwegian Wood 1979

Serigrafi
Motivet: 62x45
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva 79

Nummerert nede t.v.: 13/200 serigrafi e.t.
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 2 100
BudgiverTidspunktBeløp