Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Hammarlund, Gösta(1903-1987)
Henny Moan

Litografi
Lysmål: 29x20,5
Signert nede t.h.: Gösta Hammarlund

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 1 500
BudgiverTidspunktBeløp
8f34f12.06.2024 15:09:42NOK 1 500