Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
Seilbåt 1986

Olje og metallfolie på papir
12x16
Signert og datert nede t.h.: AEB 1986

Vurdering

Tilslag NOK 20 000
BudgiverTidspunktBeløp