Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Borchgrevink, Hanne(1951-)
Låven 2006

Tresnitt
Motivet: 90x190
Signert og datert nede t.h.: Hanne Borchgrevink 2006

Påtegnet og nummerert nede t.v.: 3/4 Tresnitt

Vurdering

Tilslag NOK 42 000
BudgiverTidspunktBeløp