Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Røst. Lofoten 1888

Penn og tusj på papir
Lysmål: 24x35
Usignert

Påtegnet med tittel og datert oppe t.h.: Röst. Lofoten 1888

Kunstnernes Hus, Oslo mai 1941, kat.nr. 198
Kunstnernes Hus, Oslo mai 1957, kat.nr. 59

Vurdering

Tilslag NOK 50 000
BudgiverTidspunktBeløp
dcfb901.06.2024 11:19:37NOK 50 000