Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Melgaard, Bjarne(1967-)
Uten tittel (Hode)

Pastell? på papir
Begge 40x33
Begge signert og datert nede t.h.: Bjarne Melgaard 2007

To tegninger selges samlet

Kunstnernes Hus, Oslo Januar 1946, kat.nr. 34

Vurdering