Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Isern, Ramón(1914-1989)
A Marino Marini 1984-86

Collage
89x69
Signert oppe t.v.: Isern

Signert og datert på baksiden, på bakplaten: Isern 84/86

Trøndelag Kunstgalleri, "Ramon Isern Retrospektiv" 5. april-16. mai 1987, kat.nr. 32

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 12 000
BudgiverTidspunktBeløp
551b111.06.2024 13:14:32NOK 12 000