Dahl, Hans Normann(1937-2019)
Hagebenk og hageport
Litografi, lysmål
45x41
Signert nede t.h.: Hans N Dahl
Nummerert nede t.v.: nr.5.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Litografi, lysmål
45x41
Nummerert nede t.v.: nr.5.
Vurdering
NOK 1 000–1 500