Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Dahl, Hans Normann (1937-2019)
Hagebenk og hageport

Litografi, lysmål
45x41
Signert nede t.h.: Hans N Dahl

Nummerert nede t.v.: nr.5.

Vurdering
NOK 1 000–1 500