Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Nesjar, Carl(1920-2015)
Svart svaberg 1987

Litografi, lysmål
45x55
Signert og datert nede t.h.: Nesjar 87 Paris

Påtegnet nede t.v.: Epreuve d'artiste, Svar svaberg h.k.

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 2 500