Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Fjellandskap med hus 1937

Blandingsteknikk, lysmål
24X34
Signert og datert nede t.v.: Storstein -37

Vurdering

Tilslag NOK 3 200