Storstein, Aage(1900-1983)
Fjellandskap med hus 1937
Blandingsteknikk, lysmål
24X34
Signert og datert nede t.v.: Storstein -37
Vurdering
Tilslag NOK 3 200
Blandingsteknikk, lysmål
24X34
Vurdering