Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Uchermann, Karl (1855-1940)
Jakthunder med fuglevilt

Olje på lerret
107x159
Signert nede t.h.: Karl Uchermann.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 120 000

Tilslag NOK 195 000