Penn og lavering på papir, lysmål
21x18
Signert nede t.v.: G.M.
NOK 5 000
21x18
Signert nede t.v.: G.M.
23x28
Signert nede t.h.: Skredsvig.
Olje på lerret
40x70
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 1901
Olje på lerret
90x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1918.
Olje på lerret
47x54
Signert nede t.v.: Gerh. Munthe.
Olje på lerret
50x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.:
Gerhard Munthe. Röisheim. 1904.
Olje på lerret
60x101
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 97
Gouache på papir, lysmål
43x50
Signert og datert nede t.h.: Optaget af Flintoe 1819.
Gouache, lysmål
51x41
Olje på lerret
34x29
Signert, stedsbestemt og datert oppe t.h.: Gyda Dahm München 1875.
Olje på lerret
127x102
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.
Olje på lerret
85x146
Signert nede t.v.: Hans - Dahl Berlin.
Olje på lerret
37x60
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1877
Olje på lerret
85x120
Signert og datert nede t.v.: K Baade 1850
Olje på lerret
88x68
Signert og datert nede t.v.: Baade 49
Olje på lerret
99x69
Signert og datert nede t.h.: 1890 Mathilde Dietrichson
Olje på papir, oppklebet på lerret
25x35
Signert, stedsbestemt og datert nede på midten: Gudvangen 22 july 1839. TF
28x27
Ramsau 30.9. 30 TF
Olje på lerret
52x59
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand 1867.
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.v.: Frits Thaulow
Olje på lerret
58x46
Signert nede t.v.: Eyolf Soot
Olje på plate
42x23
Signert nede t.v.: CM Ross.
Farvetresnitt med håndkolorering,
31x41
Signert nede t.v.: N. Astrup
Olje på lerret
58x89
Signert nede t.v.: Nils Hansteen
Bronse
H: 54 cm
Signert på plinten: Stephan Sinding.
Bemalt gips
H: 90 cm.
Signert og datert på plinten: C Borch Roma 1875.
Olje på lerret
95x75
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs 87.
Olje på lerret
59x107
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 1913.
32x55
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1894.
Olje på lerret
26x38
Signert nede t.v.: J Bennetter.
Datert nede t.h.: 25/2.1874.
38x50
Signert to ganger nede t.v.: Otto Sinding.
Olje på lerret
40x35
Signert og datert nede t.h.: J Gløersen - 88
Olje på lerret
154x126
Signert og datert nede t.v.: Dahl 1845.
Olje på lerret
38x57
Signert og noe utydelig datert nede t.v.:
A. Rasmussen 97
Olje på lerret
61x96
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df. 1877
Olje på lerret
56x85
Signert nede t.v.: Astrup
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Olje på lerret
55x84
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold 1890.
Olje på lerret
139x208
Signert nede t.v.: A Normann
Olje på lerret
170x300
Signert nede t.v.: Hans - Dahl.
Olje på lerret
37x52
Signert og datert nede t.v.: E Bodom 69
Signert i seilet: EB
Olje på lerret
84x118
Signert og datert nede t.v.: E. Bodom 1868.
Olje på lerret
83x68
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1848.
Olje på lerret
61x74
Rouen. Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
40x33
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: S K Pyrenées -86
Olje på plate
27x35
Usignert
Olje på lerret
41x34
Signert nede t.v.: Math Dietrichson
Olje på lerret
32x27
Signert oppe t.h.: MA
Olje på lerret
44x64
Signert nede t.v.: Marie Tannæs
Olje på lerret, oppklebet på plate
30x43
Signert nede t.h.: Marie Tannæs.
Olje på lerret
67x99
Olje på lerret
49x64
Signert og datert nede t.v.: G Stenersen 90
Olje på lerret
42x54
Signert nede t.v.: Kaulum
Olje på lerret
67x100
Signert nede t.h.: A. Rasmussen.
Olje på lerret
35x50
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1889
37x50
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Jørgen Sørensen ...erøen 85.
Olje på lerret
76x90
Signert og datert nede t.v.: G Mordt 1853
Olje på lerret
39x51
Signert og datert nede t.h.: J Eckersberg 1850
Olje på lerret
59x85
Signert nede t.h.: Marie Tannæs
Olje på lerret
42x35
Signert nede t.h.: C Krohg
Olje på plate
46x37
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Olje på lerret
25x40
Signert nede t.h.: A Normann
Olje på lerret
41x75
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1880
Olje på lerret
41x59
Signert og datert nede t.h.: A Bergh 1871
Olje på lerret
38x83
Signert nede t.h.: Kitty L Kielland
Olje på papp, oppklebet på plate
35x49
Signert nede t.h.: J Frich
Olje på lerret
171x212
Signert nede t.v.: Nils Bergslien
Olje på plate
8x10
Usignert
Olje på lerret
63x95
Olje på lerret
107x159
Signert nede t.h.: Karl Uchermann.