Auksjon lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Sjalusi IV (1930)

Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 500x324 mm, Motivet: 231x226 mm
Usignert

Woll 710

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 800–9 800EUR 6 800–8 500

Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00

Tilslag NOK 75 000