Omegas øyne (1908-09)
Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 658x499 mm, Motivet: 230x183 mm
Usignert
Fra bildeserien Alfa & Omega
Woll 349
Selges uinnrammet.
Proveniens:
Familien Kildeborgs samling
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 000–2 900EUR 1 700–2 500
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 54 000