Kvinnen (1899)
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 492x645 mm, Motivet: 456x592 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Påtegnet med blyant i margen nede t.v.: 122 Das Weib (die Sphinx)
Woll 147 III
Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 39 100–58 600EUR 33 900–50 900
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 360 000