Det syke barn I (1896)
Fargelitografi trykket i rødt, grått og gult på gråhvitt kinapapir
Arket: 424x574 mm, Motivet: 421x571 mm
Signert i steinen nede t.h.: E Munch
Woll 72 X a)
Vurdering
NOK 2 000 000–3 000 000USD 195 400–293 000EUR 169 600–254 400
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 2 000 000