Madonna (1895/1902)
Litografi trykket i svart på gråhvitt kinapapir, oppklebet på kartong
Arket: 633x476 mm, Motivet: 605x442 mm
Signert med nål i steinen nede t.h.: E Munch
Woll 39 A) I 1)
Vurdering
NOK 2 000 000–3 000 000USD 195 400–293 000EUR 169 600–254 400
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 1 800 000