Madonna (1895/1902)
Fargelitografi trykket i svart, rødt, blått og olivengrønt på gråhvitt kinapapir
Arket: 661x502 mm, Motivet: 560x354 mm
Opprinnelig signert med nål i steinen nede t.h.: E Munch
Woll 39 C) IV 1)
Vurdering
NOK 4 000 000–6 000 000USD 390 700–586 100EUR 339 200–508 700
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00