Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Juksafiskere II

Litografi, lysmål
48x68
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: 17/100. Fra 1978.

Vurdering

Tilslag NOK 18 000