Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Oppdaget! Vest Norge

Olje på lerret
92x44
Signert nede t. v.: Hans - Dahl. Berlin.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden: "Entdeckt" (West Norwegen) Hans Dahl, samt påtegnet: Berlin - Wilmersdorf Brandenburgische Str. 38.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00