Brosjen. Eva Mudocci (1903)
Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 646x504 mm, Motivet: 602x460 mm
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch
Woll 244 I 1)
Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000USD 146 500–195 400EUR 127 200–169 600
Auksjonert lørdag 13. desember 2025 kl 15:00
Tilslag NOK 1 250 000