Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Fiskende gutter ved tømmerhus

Olje på lerret
53x46
Signert nede t.h.: J. Ekenæs

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000