Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Fiskende gutter ved tømmerhus

Olje på lerret
53x46
Signert nede t.h.: J. Ekenæs

Vurdering

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 44 000