Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Vinterlandskap med rev 1867

Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.h.: L. Munthe. 1867

Påtegnet med tittel på basksiden på blindrammen: Vinterlandskap.

UTSTILT:

Bergens Kunstforening 1867.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–80 000

Tilslag NOK 120 000