Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Kampestein

Olje på lerret, oppklebet på plate
26x36
Usignert.

Påtegnet med verifisering av Nasjonalgalleriet fra 1947 av O. Dørje-Haug på baksiden av platen, samt påtegnet nr. V.

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering