Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Jacobsen, Sophus (1833-1912)
Vinterkveld med hjortedyr 1904

Olje på lerret
101x152
Signert og datert nede t.v.: S Jacobsen 04

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000