Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Vinterkveld med hjortedyr 1904
Olje på lerret
101x152
Signert og datert nede t.v.: S Jacobsen 04
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
101x152
Vurdering