Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Båthus

Olje på plate
40x50
Signert nede t.h.: Aulie

Påtegnet med tittel, datert 42 og signert på baksiden av rammen.

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000