Aulie, Reidar(1904-1977)
Båthus
Olje på plate
40x50
Signert nede t.h.: Aulie
Påtegnet med tittel, datert 42 og signert på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
40x50
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering