Tresnitt, lysmål
45x37
Signert nede t.h.: J Rian
NOK 10 000–12 000
Tresnitt, lysmål
45x37
Signert nede t.h.: J Rian
Tresnitt, lysmål
52x47
Signert nede t.v.: J Rian
Litografi, lysmål
29x39
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 83
Litografi, lysmål
49x57
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Litografi, lysmål
37x50
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -81
Litografi, lysmål
29x39
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -83
Metalltrykk, lysmål
48x62
Signert nede t.h.: Rolf Nesch. Datert nede på midten: 2 mai 1971
Fargemetalltrykk, lysmål
43x62
Signert nede t.h.: Nesch
Metalltrykk, lysmål
63x48
Signert nede t.h.: Rolf Nesch. Datert nede på midten: 9 februar 1970
Serigrafi, lysmål
49x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Litografi, lysmål
65x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi, lysmål
41x48
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi, lysmål
41x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Litografi, lysmål
52x67
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Serigrafi med håndkolorering, lysmål
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på plate
46x54
Signert nede t.v.: Aulie
Olje på plate
40x50
Signert nede t.h.: Aulie
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Aulie -50
Olje på plate
33x43
Signert nede t.v.: Aulie
Terrakotta
H med plint: 71 cm.
Signert nede t.h.: Per Ung
Olje på lerret
80x80
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86
Olje på lerret, oppklebet på plate
69x51
Signert nede t.h.: OWT
46x41
Signert nede t.h.: Bernt Tunold
Olje på lerret
50x60
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Gausdal 1912
Olje på lerret
64x70
Signert og datert nede t.h.: 31. Einar Sandberg.
Olje på plate
53x73
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Olje på lerret
46x55
Signert nede t. h.: A. Schultz
Olje på lerret
47x55
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -72
Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: RK
Olje på lerret
54x70
Signert nede t.h.: Th. Holmboe
Olje på lerret
81x55
Signert nede t.v.: Roar Wold
Pastell og gouache på papir, lysmål
64x50
Signert oppe t.v.: Gunnar S G.
Pastell på papir, lysmål
62x47
Signert nede t.v.: Gunnar S. G.
Pastell på papir, lysmål
76x57
Signert og datert nede t.h.: Elling Reitan -99
Pastell på papir, lysmål
62x48
Signert nede t.v. og t.h.: Kai Fjell
Pastell på papir, lysmål
48x63
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Olje på lerret og collage
170x110
Signert og datert nede t.v.: H. Vemren -86.
Olje på lerret
130x97
M Rygh -85
Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Ekeland 41
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Ekeland 43.
Olje på plate
29x35
Signert og datert nede t.v.: H Kihle -51
Olje på plate
29x36
Signert og datert nede t.h.: HK 35
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: H Kihle
Olje på lerret
141x142
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 34
Olje på plate
50x42
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på plate
32x34
Signert nede t.h.: J Rian. Stedsbestemt og datert nede på midten: Paris 1932
Olje på plate
46x52
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
80x71
Signert og datert nede t.v.: B. Folkestad. 1916
Olje på lerret
35x41
Signert og utydelig datert oppe t.v.: Karsten - ?
Bronse
H: 57 cm. L: 49 cm.
Signert og datert på plinten: Sofus Madsen 1907.
Olje på lerret
63x66
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -58
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: E.E. 72
Olje på lerret
63x71
Signert nede t.h.: EE
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: K Tveter
Blandings- og skrapeteknikk, på papir
33x42
Signert nede t.h.: KE John
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Pastell, lysmål
80x63
Signert nede på arket: Begått av kunstmaleren Bendik Riis
Olje på lerret
165x130
Signert nede t.h.: Michael Casford
Olje på lerret
130x95
Signert og datert nede t.h.: Thurman -72.
Drevet metallplate
25x29
Signert og datert nede t.h.: Nesch -46
Olje på plate, samt tre og kobber
110x80
Signert nede t.h.: Scarpa
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell 75
Akvarell, blyant og tusj på papir
27x33
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69
Akvarell og tusj på papir, lysmål
29x40
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -76
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 83
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 78
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Weidemann
Olje på lerret
100x96
Signert og datert nede t.h.: E. Berger 40
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg
Olje på lerret
50x57
Signert og datert nede t.h.: W. Lönnberg 1916
Olje på lerret
50x42
Signert nede t.h.: W Lönnberg
Olje på lerret
56x61
Signert nede t.h.: A. Kavli
Olje på lerret
49x60
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på plate
33x41
Signert nede t.v.: J Rian 81
Olje på lerret
81x80
Signert og datert nede t.h.: JJ 76
Serigrafi på lerret, oppklebet på plate
Usignert
110x74
Usignert
89x33
Signert nede t.v.: JJ.
82x46
Signert nede t.v.: JJ
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på plate
35x27
Signert oppe t.v.: Kai Fjell
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66
Pastell og olje på papir, oppklebet på plate
37x30
Signert nede på midten.: Bolling
Collage og olje på lerret
92x162
Signert og datert nede t.h.: Knoff 84
Olje på lerret
116x93
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72
Olje på lerret
46x50
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
51x53
Signert og datert nede t.h.: R Th. 16
Olje på plate
54x46
Signert nede t.h.: J Rian
Olje på plate
41x49
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Victor Smith Paris 55
Olje på lerret
98x76
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 63
Olje på lerret
85x70
Signert nede t.h.: Else Hagen
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Onsager
Olje på lerret
63x92
Signert nede t.h.: R Th